Стінка у вітальню на замовлення

Відображається 1-16 з 127 результатів

 • Шафа кутова Ясен от Green мебель
  код: 87060читати коментар

  Шафа кутова Ясен

  На замовлення ≈ 18 днів

  Кутова шафа для одягу. Ліва частина має дві стулки, праворуч одна.  На фасаді правої частини є високе дзеркало. В лівій частині шафи є дві висувні шухляди BLUM, які ховаються за дверцятами. Шафа висока, під стелю, тому зверху є антресолі. ДСП – Kronospan K-524 Ясен Серфсайд Чистий.

  Читати далі

  Ширина:

  1,70 м

  Глибина:

  1,18 м

  Висота:

  2,81 м

  Фасади: ДСП

  Кольори матеріалів: Ясен Серфсайд Чистий

 • Глянсова шафа Кашемір от Green мебель
  код: 87000читати коментар

  Глянсова шафа Кашемір

  На замовлення ≈ 18 днів

  Велика сучасна шафа в спальні. Фасад – глянсова акрилова плита AGT 1601 Кашемір Глянець. ДСП – Кашемір. Завіси (петлі) – Muller, з дотягувачами. Напрямні висувних шухляд – BLUM. Всередині секцій зі штагами для плечиків є діодне підсвічування, діодна стрічка у врізному профілі. Знизу високі вертикальні ручки, чорні матові, як і штанги всередині і ручки висувних шухляд. Дверцята зверху (антресолі) ручок не мають, проте відкриваються натисканням за допомогою механізмів Tip-On.

  Читати далі

  Ширина:

  3,02 м

  Глибина:

  0,55 м

  Висота:

  2,51 м

  Фасади: Акрил

  Ціна:

  ≈96 600 грн

 • Стінка Сонома та Льон от Green мебель
  код: 84780читати коментар

  Стінка Сонома та Льон

  Стінка в залі, з фасадом з ДСП. Меблі зроблені з ДСП Сонома Трюфель (темний) та Льон (світлий). Висувні шухляди – BLUM, є дверцята з алюмінієвого профілю з матовим склом. Основні видимі деталі (боковини і горизонтальні) зроблені подвійної товщини, за рахунок чого меблі виглядає солідніше. Фасади зроблені комбіновані з двох видів ДСП, що також відрізняє цей виріб.

  Читати далі

  Фасади: Алюміній, ДСП

  Кольори матеріалів: Дуб Сонома Трюфель, Льон

 • Шафа під сходами от Green мебель
  код: 83861читати коментар

  Шафа під сходами

  Під сходами утворилася трикутна ніша, її вирішили заповнити вбудованою шафою. Колір – білий, фасад – МДФ біла структура, всередині шафи діодне підсвічування. Такі шафи в нестандартних нішах – найскладніше в нашій справі, багато хто навіть не беруться за таку роботу. Ми ж робимо такі вироби з першого разу і встановлюємо швидко. Ось цю шафу встановили в комплекті з ще двома шафами і столом – протягом лише одного дня!

  Читати далі

  Фасади: МДФ

 • Великі фарбовані шафи от Green мебель
  код: 85870читати коментар

  Великі фарбовані шафи

  На замовлення ≈ 21 день

  Три великі шафи в дорогому виконанні – дві в коридорі, одна в кімнаті. Це вбудовані орні (з розпашними дверима) шафи на всю стіну. Нутрощі білі, з ДСП Німфея Альба. Двері – фарбована МДФ. Двері цільні на всю висоту, з інтегрованими ручками в половину висоти дверей. Вірніше, ручок як таких немає, це просто фрезерування в МДФ фасаді. Колір фарби – 5520-Y матова, по каталогу NCS. Направляючі висувних ящиків – BLUM.

  Читати далі

  Ширина:

  6,45 м

  Глибина:

  0,60 м

  Висота:

  2,64 м

  Фасади: МДФ

  Ціна:

  ≈125 000 грн

 • Стінка Венге з акриловим фасадом от Green мебель
  код: 77722читати коментар

  Стінка Венге з акриловим фасадом

  Блискуча модна стінка в сучасному стилі.  ДСП корпусу – Венге. Фасад виконаний з кремової глянсової МДФ “ACRYLIC”. Вся фурнітура – BLUM, механізми висування шухляд приховані, з доводчиками, у верхній частині підйомники AVENTOS.

  Читати далі

  Фасади: Акрил

  Кольори матеріалів: Венге

 • Орна шафа в спальні от Green мебель
  код: 86780читати коментар

  Орна шафа в спальні

  На замовлення ≈ 14 днів

  Велика, на всю стіну, орна шафа в спальні. Корпус та фасад цієї шафи зроблено з ДСП колір “Глиняний Сірий”.

  Читати далі

  Ширина:

  2,80 м

  Глибина:

  0,60 м

  Висота:

  2,45 м

  Фасади: ДСП

  Ціна:

  ≈49 400 грн

 • Стінка Скандинавське Дерево от Green мебель
  код: 87041читати коментар
  Є відгук!!!

  Стінка Скандинавське Дерево

  На замовлення ≈ 18 днів

  Стінка з шафою-купе, комодом, місцем під ТВ та туалетним столиком. ДСП – Скандинавське Дерево Біле у поєднанні з Скандинавське Дерево Сіре. Профіль дверей-купе чорний вузький А207. Наповнення дверей – ДСП. Напрямні шухляд – BLUM. Ручки – чорні, рамка фасада під скло – чорна алюмінієва, саме скло – “графіт”. Ті фасади, де нема ручок, відкриваються натисканням за допомоою механізма BLUM TIP-ON.

  Читати далі

  Ширина:

  3,70 м

  Глибина:

  0,60 м

  Висота:

  2,50 м

  Фасади: ДСП

  Ціна:

  ≈80 250 грн

  Кольори матеріалів: Скандинавське Біле Дерево, Скандинавське Дерево Сіре

 • Стінка Джані та Графіт от Green мебель
  код: 83231читати коментар
  Є відгук!!!

  Стінка Джані та Графіт

  ДСП – “Джанні” та “Деревина Графіт”. Стінка в залі. Меблі виконані в сучасному модному компонуванні, коли стінка не цілісна, а складається з навісної частини і тієї, що стоїть на підлозі. У комплекті – низька широка тумба, над якою залишено місце для телевізора, а також невисока шафа з вітриною та навісна шафка з полицею. Напрямні шухляд – BLUM. Скляні дверцята виконані в алюмінієвих рамках кольору “Венге глянець”.

  Читати далі

  Фасади: Алюміній

  Кольори матеріалів: Джані, Деревина Графіт

 • Стінка Модерн з акрилом от Green мебель
  код: 77624читати коментар

  Стінка Модерн з акрилом

  Стінка в сучасному стриманому стилі. Фасад – глянсова акрилова плита ACRYLIC білого кольору. Корпус стінки – ДСП Шато Антрацит EGGER. Фурнітура – BLUM. Білий фасад на тлі майже чорного корпусу цих меблів демонструє стиль, який став настільки популярним, що вже стає класичним.

  Читати далі

  Фасади: Акрил

  Кольори матеріалів: Дуб Шато Антрацит

 • Шафа з фарбованим фасадом от Green мебель
  код: 86531читати коментар
  Є відгук!!!

  Шафа з фарбованим фасадом

  На замовлення ≈ 21 день

  Велика шафа-стінка для одягу, що займає всю стіну в спальні. Фасад – фарбована МДФ, фарба NCS S4050-B10G матова. ДСП корпусу та полиць – Дуб Приморський Білий к080. За сучасною модою, ручок, що стирчать, немає. Натомість у якості ручок зроблено фрезерування по відповідному краю дверей. Напрямні висувних шухляд – BLUM. У правій частині шафи, біля дверей до кімнати, зроблено секцію з відкритими поличками, зокрема такі полички є і з торця шафи. Всередині шафи є світлодіодне підсвічування.

  Читати далі

  Ширина:

  4,20 м

  Глибина:

  0,60 м

  Висота:

  2,50 м

  Фасади: МДФ

  Ціна:

  ≈88 000 грн

  Кольори матеріалів: Дуб Приморський Білий

 • Шафи в коридорі та у спальні от Green мебель
  код: 86090читати коментар

  Шафи в коридорі та у спальні

  На замовлення ≈ 18 днів

  Великі орні (НЕ купе) шафи, встановлені починаючи з передпокою уздовж коридору, й продовжені в спальні. Матеріал – біла ДСП, фасад теж ДСП. На дверях зроблені контрастні коричневого кольору смуги, великі квадратні ручки теж коричневі. Смуги – це не молдінг, а алюмінієвий т-профіль, пофарбований порошковою емаллю і вмонтований в пази, й тому він ніколи не відклеїться. Ручки теж пофарбовані порошковою фарбою разом з профілями. Встановлені всередині шафи висувні шухляди – BLUM. Ціну вказано для шафи в сальні, що на головному фото, …

  Читати далі

  Ширина:

  2,90 м

  Глибина:

  0,60 м

  Висота:

  2,45 м

  Фасади: ДСП

  Ціна:

  ≈38 000 грн

 • Стіночка Дуб Королівський от Green мебель
  код: 84410читати коментар

  Стіночка Дуб Королівський

  ДСП – Дуб Королівський. МДФ фасад – слонова кістка глянець, плівка. Стінка у вітальні, виконана в компонуванні, коли меблі розташовані навкруги телевізора. Сучасний стиль підкреслюють деталі подвійної товщини.

  Читати далі

  Фасади: МДФ

  Кольори матеріалів: Дуб Королівський

 • Стінка (гірка) Капучіно акрил от Green мебель
  код: 77631читати коментар
  Є відгук!!!

  Стінка (гірка) Капучіно акрил

  Сучасна акрилова стінка з хромованими рамковими фасадами та фурнітурою BLUM. ДСП корпусу – макіато. Фасад, стільниця та видимі боковини – акрилова плита МДФ NIEMANN колір Капучіно. Коли ми розробляли дизайн цієї акрилової стіночки, головною вимогою замовника було не захаращувати приміщення, уникнути враження масивності. Це завдання ми виконали, замовник задоволений.

  Читати далі

  Фасади: Алюміній, Акрил

 • Біла шафа під сходами от Green мебель
  код: 83000читати коментар

  Біла шафа під сходами

  Біла вбудована шафа під сходами в дворівневій квартирі, поєднана з прихожкою. Фасад – плівкова МДФ, ручок немає. Дверцята відкриватися натисканням за допомогою механізму BLUM Tip-On (див. відеоролік нижче). У нижній частині прихожки на тумбі зробили м’яке сидіння. Це було складне замовлення через форму ніші під сходами. Інші майстри, яким пропонували зробити цю шафу, відмовилися від замовлення.

  Читати далі

  Фасади: МДФ

 • Стінка у вітальні Глиняний та Крем от Green мебель
  код: 86630читати коментар

  Стінка у вітальні Глиняний та Крем

  На замовлення ≈ 18 днів

  Глянсова акрилова стінка в бежових м’яких кольорах. ДСП корпусів та полиць – колір “Глиняний”. Фасад (дверцята) виконаний з акрилової плити МДФ кремового кольору з дуже глянсовою поверхнею. Висувні шухляди, а також підйомники дверцят у верхніх шафах – BLUM. Меблі зроблені в сучасному стилі, який підкреслюють лаконічні прямокутні форми, потовщені деталі та відсутність ручок на дверцятах верхніх шафок.

  Читати далі

  Ширина:

  3,60 м

  Глибина:

  0,50 м

  Висота:

  2,10 м

  Фасади: Акрил

  Ціна:

  ≈68 000 грн

Відгуки
 1. Стінка Скандинавське Дерево

  Яна

  Стінка чудова, виконана якісно, все зроблено в терміни!

 2. Стінка в спальні Сірий

  Дмитро

  Шановний анонім, Ви безумовно праві, що воно виглядає незручно. Але в тому й справа, що виглядає на картинці так, а в житті відчувається зовсім по-іншому, в тому числі темна робоча зона біля вікна (знайомим, які бачили її вживу, дуже сподобалось). До того ж під туалетний столик спокійно встає зручний стілець глибиною 35-40 сантиметрів, який не заважає руху, коли задвигається під столик. Двері у кімнату за потреби зачиняються, тому відчуття в перебування в коридорі немає. Це був найоптимальніший вибір шафи, враховуючи розміри кімнати (довга та вузька), розташування дверей та ліжка. Тому всю критику справедливо приймаю на свою адресу. І дякую Віталію за консультації по матеріалам і дизайну, а Олегу й Тарасу за гарну роботу :)

 3. Шафа з фарбованим фасадом

  Анна

  Дуже вдячні за реалізацію нашої шафи. Сподобалось все,від спілкування з дизайнером Віталієм (дуже креативна та чемна людина), до збірки шафи (хлопці-меблярі дуже охайні, ввічливі, професійні).Процес виготовлення шафи був не розтягнутий у часі(як це інколи буває), за пару днів все вирішили по дизайну,наповненню та матеріалам, а за 3 тижні шафа вже була у нас в кімнаті. Збирали хлопці теж швидко та професійно (без кави та перекурів) - в нас це був перший такий приємний досвід🙂 Ми задоволені роботою компанії та будемо звертатися ще,та рекомендувати друзям та знайомим! Успіху хлопцям у бізнесі! Україна переможе! 💙💛

 4. Стінка Венге Молочний

  Наталия

  Большое спасибо дизайнеру и работникам. Чувствуется профессионализм.

 5. Венге Стінка

  Світлана

  Я щиро дякую усім працівникам, які працюють, як одне ціле! Вийшла чудова стінка, стильна і оригінальна! Гарна якість, в житті ще красивіше!

Шафа-стінка на замовлення в Києві від виробника Меблі GREEN

Каталог шаф та стінок, зроблених нами на замовлення в Києві! Оцініть нас за нашими роботами, а не за словами рекламників!

Професійне виготовлення стінок, гірок та шаф на замовлення Наша оселя ⎼ наша фортеця, місце, де ми відпочиваємо душею. Саме тому так важливо відчувати себе комфортно у власному домі. Наша компанія допомагає облаштувати особистий простір якісними меблями на замовлення, які не тільки будуть тішити око, але і стануть помічником в побутових та сімейних справах. Ми з радістю виготовимо для вас ідеальну стінку у вітальню, зал або кабінет за індивідуальними розмірами. Меблі GREEN існує з 1999 року, а це означає, що ми можемо похизуватися багатим досвідом успішної роботи. За ці роки ми реалізували безліч проектів, створюючи найрізноманітніші стінки під замовлення, ексклюзивні меблі, шафи, кухні, столи та багато іншого. Вас обов’язково порадує наш професіоналізм і лояльність. Ми з радістю втілимо в життя вашу мрію і розробимо стінку у вітальню або в зал за найсучаснішими технологіями і оптимальними цінами. Ми працюємо в Києві і приймаємо замовлення від жителів столиці та передмість в будь-який день. Звертайтеся!

Стінка на замовлення – рішення, яке дозволяє втілити в життя унікальні, неповторні ідеї, проявити власну індивідуальність в дизайні приміщення, використовувати поєднання різних матеріалів і фактур.

Стінка, виконана на замовлення з урахуванням індивідуальних побажань, створить неповторну атмосферу в приміщенні. Ви зможете з гордістю повідомляти на захоплені вигуки гостей, що ви брали безпосередню участь у створенні всієї цієї краси.

Авторські стінки на замовлення

Красиві унікальні меблі забезпечують затишок, комфорт, дозволяють створити неповторну атмосферу в будинку. Меблі GREEN надає можливість кожному створити обстановку, яка йому до душі.

Якщо ви збираєтеся купити стінку на замовлення в Києві – звертайтеся до менеджерів, вони нададуть грамотну консультацію, вислухають ваші побажання й запропонують кращі проекти. В разі вибору одного з вже існуючих зможете дізнатися точну вартість відразу ж, як тільки повідомте потрібні розміри. Після попередніх розрахунків та визначення з ціною, до вас виїде наш дизайнер на виміри.

 Серед готових варіантів вам не сподобається жоден? Дизайнери створять неповторну авторську стінку, яка не залишить вас байдужим. Ще на етапі створення проекту буде створена 3Д візуалізація, тому до початку виробництва можна буде побачити майбутні меблі, внести власні корективи.

Фахівці, які працюють над створенням меблів, мають багаторічний досвід роботи та готові впровадити в життя найсміливіші, незвичайні ідеї клієнтів. Політика компанії не допускає шаблонності, всі працівники готові проявити гнучкість та індивідуальний підхід до кожного.

Дизайн стінки для квартири, приватного будинку, офісу

Варіанти проектів, над якими працювали майстри Меблі GREEN можна подивитися на офіційному сайті. Але це зовсім не означає, що вибирати для себе стінку потрібно із запропонованих варіантів.

Подивилися існуючі проекти і вам не сподобався жоден з них? Дизайнер готовий прийти на допомогу. Спеціаліст, який працює в сфері розробки проектів меблів більше 10 років, уважно вислухає побажання і зробить ідеальний неповторний 3D проект.

За необхідності майстер приїде до вас додому, зробить необхідні заміри. Якщо ви вирішили впровадити оригінальні ідеї – дизайнер повинен звернути увагу на особливості приміщення, розміщення розеток, вимикачів. Все це дуже важливо при створенні красивих, функціональних, зручних меблів.

На розробку проекту з нуля може знадобиться кілька днів. Вже в момент підписання договору на моніторі комп’ютера ви побачите, як буде виглядати готовий виріб. Якщо будуть якісь зауваження чи побажання, обов’язково відразу ж про це повідомити.

Ціни на виробництво стінок на замовлення

Ціни на виготовлення меблів у вітальню формуються в залежності від обраного матеріалу, фурнітури, складності проекту. Замовник має можливість впливати на кінцеву вартість, самостійно підбирати сподобалися йому деталі.

Класична стінка в стандартній комплектації буде коштувати:

 • 16000 гривень / метр (акрил);
 • 10000 гривень / метр (МДФ).

Кінцева вартість замовлення формується в момент підписання договору і вноситься в його текст. Ніяких додаткових платежів не буде, ви зобов’язані сплатити тільки ту суму, яка вказана в документі.

Ви тільки плануєте зробити замовлення на виготовлення меблів в зал і хочете дізнатися приблизну вартість конструкції – напишіть листа на електронну пошту компанії. У листі вкажіть свої побажання і в схематичному вигляді намалюйте, якиою ви бачите стінку своєї мрії.

Відповідь ви отримаєте швидко, менеджери підрахують, скільки буде коштувати бажаний виріб, необхідний час на його виготовлення, запропонують обговорити деталі телефоном.

Компанія працює за частковою передоплатою в розмірі 60% від вартості замовлення. Це важливо враховувати, якщо ви збираєтеся купувати стінку в Меблі GREEN. Внести необхідну суму потрібно в момент підписання договору про співпрацю.

Ексклюзивні стінки від компанії Меблі GREEN

На ринку представлена ​​величезна кількість варіантів готових стінок. Часто жоден з готових виробів не підходить за кольором, дизайном або розмірами. Якщо в приміщенні зроблений дизайнерський ремонт – підібрати підходящі меблі ще складніше.

Кращим рішенням в такому випадку стане замовлення на виготовлення ексклюзивної стінки, яка буде виконана з урахуванням всіх побажань, потреб. Приклади таких виробів можна переглянути на офіційному сайті компанії.

Не обов’язково вибирати з вже існуючих проектів, можна просто звернути увагу на окремі фрагменти, які найбільше сподобалися. Під час оформлення замовлення всі деталі, які вам сподобалися, повідомте фахівцям для того, щоб більш точно підрахувати вартість.

Створити ексклюзивну стінку у вітальню допоможе дизайнер. Професіонал зможе точно відобразити ваші побажання за допомогою комп’ютерної програми 3Д візуалізації, додати або змінити різні елементи. У такому випадку ви зможете побачити точну картинку, як будуть виглядати ваші меблі ще до початку роботи над їх виготовленням.

Переваги замовлення в Меблі GREEN

На вітчизняному ринку працює безліч різних підприємств, які пропонують виготовлення стінки на замовлення. На їх тлі яскраво виділяється компанія Меблі GREEN завдяки своїм перевагам:

 • багаторічний досвід роботи у виробництві меблів для приватних замовників і комерційних закладів;
 • відкритість до втілення нових ідей, експериментів;
 • професійна допомога дизайнера в створенні унікальних проектів;
 • виконання проектів будь-якої складності;
 • команда професіоналів, які знають все про виробництво меблів;
 • оперативне, охайне виконання замовлень, точне дотримання дедлайнів;
 • висока якість, зносостійкість та привабливий зовнішній вигляд кожного виробу;
 • лояльність та індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • укладення договору для впевненості клієнтів у сумлінності виробника;
 • можливість створити замовлення в режимі онлайн без необхідності відвідувати офіс.

Компанія йде в ногу часом, постійно стежить за новими технологіями виробництва, використовує їх у своїй діяльності. Майстри знайомі з сучасними тенденціями, вміють їх впроваджувати в різні проекти.

Турботу про доставку та встановлення готових виробів компанія також бере на себе. Як тільки проект буде виконаний менеджери зв’яжуться з замовником телефоном та обговорять відповідний час для приїзду майстрів.

Фахівці проведуть швидкий та якісний монтаж стінки всього за кілька годин (все залежить від складності проекту і особливостей кріплень). Клієнту не доведеться шукати вантажників, які занесуть меблі на потрібний поверх, оплачувати монтажні роботи, це входить у вартість виробу.

Всі деталі співпраці, починаючи з етапу проектування і закінчуючи доставкою та установкою готового виробу прописані в тексті договору. Щоб не виникло зайвих питань працівники компанії рекомендують клієнтам уважно вивчити документ перед підписанням.

Індивідуальний підхід і турбота про кожного клієнта

Смакові переваги кожної людини значно відрізняються. Та меблі, які будуть ідеальними для одного, зовсім неприйнятні для іншого. Саме тому співробітники Меблі GREEN використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта, прислухаються до побажань, смаковим вподобанням.

Завдяки такому підходу кожен, хто зробив замовлення в компанії має можливість отримати саме меблі своєї мрії, взяти активну участь в їх проектуванні. Клієнти мають повну свободу у виборі матеріалів, фурнітури, зовнішнього вигляду, додаткових декоративних елементів.

Кожен клієнт, який замовляв виготовлення меблів в Меблі GREEN, залишився задоволеним якістю, термінами виконання, зовнішнім виглядом конструкції. Про це говорять позитивні відгуки та щирі рекомендації, за якими приходять нові клієнти.

Виникли додаткові питання, на які не знайшли відповіді на офіційному сайті? Швидше телефонуйте менеджерам, вони нададуть грамотні відповіді щодо особливостей вибору меблів й оформлення замовлення.