Офісні меблі на замовлення

Відображається 1-16 з 82 результатів

 • Офісні кухня та шафа от Green мебель
  код: 87020читати коментар

  Офісні кухня та шафа

  На замовлення ≈ 14 днів

  Кухня і шафа для співробітників в офісі. ДСП – 5994 SU Синій Альбі. Фасад – ДСП. Стільниця на кухні “Платиновий Чорний L015. На стінці між стільницею та верхніми шафами кухні – стінова панель того ж кольору що стільниця. Верхні фасади кухні – чорний вузький алюмінієвий профіль та скло Графіт Сатин. Розмір шафи: h2870*L2240*d540 Розмір кухні: h2180*L1300*d550

  Читати далі

  Фасади: МДФ

 • Стійка рецепції Сірий Графіт от Green мебель
  код: 86650читати коментар

  Стійка рецепції Сірий Графіт

  На замовлення ≈ 12 днів

  Ці меблі виконані в модерному стилі. ДСП – колір Сірий Графіт. Верхня стільниця та боковини зроблені подвійної товщини. Передня панель – це HPL пластик відповідного кольору, стійкий та міцний, такий як використовується у кухонних стільницях. Використання такого пластику дозволило зробити перед стійки загнутим. Також на фасаді стійки є глянсові білі накладки з акрилу, які виконують декоративну функцію. В верхній стільниці є виріз для кавомашини. Можливість робити таку індивідуальну “кастомізацію” є найбільшою перевагою меблів на замовлення в порівнянні з придбанням готових. …

  Читати далі

  Ширина:

  1,40 м

  Глибина:

  1,10 м

  Висота:

  1,10 м

  Ціна:

  ≈30 800 грн

 • Меблі на металевому каркасі от Green мебель
  код: 85740читати коментар

  Меблі на металевому каркасі

  На замовлення ≈ 15 днів

  По суті на фото офісні меблі на металевому каркасі, хоча саме ці меблі встановлені у замовника вдома, в якості домашнього робочого місця. Як основа стелажів та стола використаний каркас із сталевої квадратної труби, на якому закріплені деталі ДСП. Стіл стоїть також на металевих опорах. Весь метал пофарбований порошковою полімерною фарбою, а колір ДСП – Дуб Кан’йон. Те, що ці меблі зроблені з металу, надає їм більше стилю й міцності. Меблі на металокаркасі, на відміну від меблів з металу, виготовляються наполовину …

  Читати далі

  Фасади: ДСП

  Кольори матеріалів: Дуб Кан'йон

 • Офіс Дуб Острава от Green мебель
  код: 85020читати коментар

  Офіс Дуб Острава

  Офісна стінка та стіл. ДСП – Дуб Острава. Опори столу зроблені з металу, фарбованого полімерною порошковою емаллю. Наші клієнти можуть замовити офісні меблі в Києві за різноманітним дизайном та бюджетом. Ми готові братися за роботи будь-якої складності та надати клієнту саме те, що він уявляв.

  Читати далі

  Фасади: ДСП

  Кольори матеріалів: Дуб Острава

 • Столи в офісі Слива от Green мебель
  код: 84690читати коментар

  Столи в офісі Слива

  Наші замовники, яким ми раніше робили меблі, переїжджали. Ми допомогли їм, розібравши й зібравши на новому місці зроблені раніше меблі, а також зробили і встановили ще й ці столи та шафи. Колір – Слива, фасад й стільниці з плівкової МДФ, перетинки на столах – матове скло 8мм.

  Читати далі

  Фасади: МДФ

  Кольори матеріалів: Слива Угорська

 • Шафа в офісі Слива от Green мебель
  код: 83770читати коментар

  Шафа в офісі Слива

  Цю шафу робили в комплект до вже наявних меблів, до них і підбирали колір матеріалів – слива. Фасад – МДФ. Внизу праворуч за дверцятами встановлений маленький холодильник. Наші клієнти можуть замовити офісні меблі в Києві за різноманітним дизайном та бюджетом. Ми готові братися за роботи будь-якої складності та надати клієнту саме те, що він уявляв.

  Читати далі

  Фасади: МДФ

  Кольори матеріалів: Слива Угорська

 • Стіл Італія от Green мебель
  код: 83440читати коментар

  Стіл Італія

  В замовника є італійські офісні меблі, з товстими стільницями, фрезерованими по торцях знизу і оздобленими плівкою з усіх боків, з оригінальними ногами та шкіряними деталями. Замовнику в комплект до тих меблів знадобився ще один стіл, але заради такої дрібниці мати справу із замовленням з Італії він не став, та звернувся до нас. Ми знайшли, як виготовити таку ж стільницю, підібрали максимально близько колір та текстуру, знайшли можливість виготовити нестандартні металеві й шкіряні деталі.

  Читати далі

  Фасади: МДФ

  Кольори матеріалів: Горіх Італійський

 • Офіс рекрутингової агенції от Green мебель
  код: 72990читати коментар

  Офіс рекрутингової агенції

  Офісні меблі в двох кімнатах в бізнес-центрі.  ДСП – Дуб Молочний. В робочому столі шефа – напрямні BLUM. Наші клієнти можуть замовити офісні меблі в Києві за різноманітним дизайном та бюджетом. Ми готові братися за роботи будь-якої складності та надати клієнту саме те, що він уявляв.

  Читати далі

  Фасади: МДФ, Алюміній

  Кольори матеріалів: Дуб Молочний

 • Офіс туркомпанії Дуб молочний от Green мебель
  код: 73060читати коментар

  Офіс туркомпанії Дуб молочний

  Офіс однієї з турфірм. ДСП – дуб молочний. Крайка – ПХВ 2 мм – колір Венге. Раніше ми вже робили меблі для цієї компанії. Фірма вирішила розширюватися та переїхала в більш просторий офіс, а за додатковими меблями звернулася знову до нас.

  Читати далі

  Фасади: ДСП

  Кольори матеріалів: Дуб Молочний

 • Офіс в стоматології от Green мебель
  код: 81920читати коментар

  Офіс в стоматології

  Офісні меблі в кабінеті керівника в стоматологічній клініці. Матеріал – ДСП “Дуб”. У комплекті – стіл з приставною тумбою збоку та офісна стінка. У шафі в стінці праворуч – дверцята з алюмінієвого профілю з матовим склом. У нашому каталозі пропонується великий асортимент вже підготовлених проектів. Ми виконуємо меблі в офіс на замовлення в Києві з якісних матеріалів та за індивідуальним дизайном в короткі терміни.

  Читати далі

  Фасади: Алюміній, ДСП

  Кольори матеріалів: Дуб Шамоні Темний

 • Кабінет керівника Корінь + Слива от Green мебель
  код: 73000читати коментар

  Кабінет керівника Корінь + Слива

  Стіл, конференц-стіл та шафи в кабінеті керівника. Поверхні столів, фасади та деякі боковини виконані з МДФ колір Корінь, інші деталі – ДСП колір Слива. В стелажі для паперів зробили великі, на всю висоту, двері з алюмінієвого профілю з матовим склом.

  Читати далі

  Фасади: МДФ, Алюміній

  Кольори матеріалів: Слива

 • Кабінет Венге МДФ от Green мебель
  код: 82142читати коментар

  Кабінет Венге МДФ

  Набір меблів в кабінеті. Колір – Венге темний. Стільниці виконані з потовщеної плити МДФ. Є дверцята матове скло в алюмінієвій рамці. У нашому каталозі пропонується великий асортимент вже підготовлених проектів. Ми виконуємо меблі в офіс на замовлення в Києві з якісних матеріалів та за індивідуальним дизайном в короткі терміни.

  Читати далі

  Фасади: ДСП

  Кольори матеріалів: Венге

 • Офіс Кремовий та яблуня от Green мебель
  код: 73011читати коментар

  Офіс Кремовий та яблуня

  ДСП кремовий в поєднанні з кольором яблуня. Офіс в телерадіокомпанії. Проект складався відповідно до вимог клієнта, передбачені місця під специфічну апаратуру. ДСП кремовий та яблуня.

  Читати далі

  Фасади: ДСП

  Кольори матеріалів: Яблуня Локарно

 • Офіс Сіра з синім от Green мебель
  код: 73020читати коментар

  Офіс Сіра з синім

  ДСП сірого кольору в поєднанні з синім. Просторий офіс в бізнес-центрі. Стінка – купе відокремлює від входу простір для побутових потреб.

  Читати далі

  Фасади: ДСП

 • Стійка-ресепшен в офісі турфірми от Green мебель
  код: 73042читати коментар

  Стійка-ресепшен в офісі турфірми

  Велика стійка на ресепшені в офісі туристичної компанії. ДСП Дуб Молочний, крайка – Венге. Передня частина оброблена перфорованим металом, забарвленим порошковою фарбою в бежовий колір. Цю стійку нам замовив наш давній клієнт.

  Читати далі

  Фасади: ДСП

  Кольори матеріалів: Дуб Молочний

 • Невеликий офіс Дуб Молочний от Green мебель
  код: 73050читати коментар

  Невеликий офіс Дуб Молочний

  Невеликий офіс в бізнес-центрі. ДСП – Дуб Молочний, крайка – Венге. У нашому онлайн-каталозі пропонується великий асортимент вже підготовлених проектів. Ми виконуємо меблі в офіс на замовлення в Києві не тільки в стандартному дизайні, але й створюємо проекти в найрізноманітніших стилях.

  Читати далі

  Фасади: ДСП

  Кольори матеріалів: Дуб Молочний

Офісні меблі на замовлення в Києві від виробника!

Виробляємо меблі за Вашими можливостями з будь-яких матеріалів. Доступні ціни, висока якість і пунктуальність!

Професійне виготовлення меблів для офісу

Зовнішній вигляд офісу є обличчям компанії. Саме тому так важливо з серйозністю підійти до оформлення дизайну і підбору меблів для свого офісу. Зручні, комфортні меблі плідно впливають на процес роботи. Керівники, які з увагою ставляться до створення комфортної, привабливої і гармонійної обстановки в офісі, завжди отримують позитивний відгук і спостерігають плідну динаміку розвитку.

Дизайн – проект меблів для офісу

Наша компанія працює в Києві, заснована в 1999 році. Ми займаємося виробництвом високоякісних меблів на замовлення для офісу і для дому. Якщо ви переїхали в нове приміщення і бажаєте оформити простір високоякісними, красивими і багатофункціональними меблями, тоді ми до ваших послуг. Меблі GREEN може доповнити вже існуючий інтер’єр або розробити повноцінний комплект меблів для офісу “з нуля”. При розробці проекту ми враховуємо всі особливості планування приміщення і побажання замовника.

Офісні меблі – це важлива складова, яка відображає престижність і репутацію компанії. Презентабельний дизайн завжди привертає клієнтів та нових партнерів. Якісні меблі – це не тільки краса, але й комфорт для співробітників офісу. Правильно підібрані за індивідуальними розмірами офісні меблі покращують загальний стан та настрій співробітників, що сприятливо впливає на весь робочий процес. Тому всім тим, хто наважується відкрити нову компанію, не варто забувати про важливість інтер’єру та благоустрій кабінетів не тільки для директора, але також всіх інших штатних працівників

Якісні офісні меблі на замовлення

Наша команда «Green» вже більше 20 років займається виробництвом якісних офісних меблів. Ми з 1999 року допомагаємо новим компаніям створити унікальні образи для свого бізнесу. У сучасному світі якість зовнішнього образу дуже важлива. Тому багато власників компаній, які знаходяться в Києві, активно користуються послугою «офісні меблі на замовлення».

У нашому онлайн-каталозі пропонується великий асортимент вже підготовлених проектів. Ми виконуємо замовлення не тільки в стандартному дизайні, але й створюємо проекти в найрізноманітніших стилях. Замовник може обрати будь-який вподобаний варіант, який наші фахівці підлаштують під дане приміщення. Габарити приміщень і виділений бюджет на благоустрій завжди різні, а створити комфортний офіс зі зручним плануванням самостійно можуть не всі. Але завдяки нашому великому досвіду ми завжди можемо недорого втілити побажання клієнта в реальність в незалежності від габаритів, бюджету і вподобань.

Наші співробітники можуть як доповнювати окремими екземплярами вже наявний інтер’єр, так і проектують «з нуля» інтер’єр порожнього приміщення. Купити та звернутися до нас для замовлення офісних меблів може кожен бажаючий. Тому що ми готові братися за роботи будь-якої складності. Ми як справжні професіонали завжди викладаємось на всі 100% і навіть більше для того, щоб надати клієнту саме те, що він уявляв.

Індивідуальний проект для кожного клієнта від «Green»

Кожний підприємець хоче, щоб образ його офісу був незабутнім, комфортним і сучасним. Уявлення про ідеальний офіс в кожного клієнта різне. Часто обране приміщення для майбутнього офісу маює невеликі розміри, незручне планування або непропорційні форми, що створює додаткові проблеми при самостійному проектуванні офісу. Люди, які не мають належного досвіду, рідко звертають увагу на такі моменти, як розташування батарей, вікон, висоту стель і багато іншого. І в результаті не отримують бажане.

Офісні меблі на замовлення від наших фахівців – це надійні меблі, які спроектовані саме під ваше приміщення. Наші проектувальники при створенні ескізу майбутніх меблів звертають увагу на кожну дрібницю, щоб отримати максимально правильний результат. Дизайнери «Green» також не забувають враховувати смаки клієнта. Замовник може вибрати будь-який колір та матеріал, які будуть обов’язково враховуватися при створенні меблів для офісу.

Щоб виготовити дійсно відповідні меблі, важливо знати всі правильні розміри. Наші професійні проектувальники завжди готові самостійно здійснити всі виміри. Після попередніх розрахунків та узгодження ціни, до вас приїде наш дизайнер на виміри. Фахівці дуже відповідально підходять до цього етапу виробництва, тому що навіть один неправильний сантиметр і навіть міліметр може принести додаткові проблеми.

На грунті всіх даних проектувальник складає за допомогою комп’ютерної програми майбутню модель меблів. Завдяки віртуальній візуалізації замовник може заздалегідь переконатися у відповідності виконання всіх побажань і підкоригувати можливі вади. 

Різноманіття офісних меблів від команди «Green»

У нашому каталозі є не одна сторінка пропонованих прикладів. Тому наші клієнти можуть купити різноманітні типи офісних меблів. Наша команда пропонує наступні варіанти меблів для офісу:

 • Робочий стіл – головний атрибут будь-якого офісу і для будь-якого співробітника, без якого неможливо уявити нормальну повноцінну роботу. Ми виробляємо багатофункціональні й місткі столи. Також враховуємо діяльність, якою займається компанія. Для кабінету директора ми можемо створювати особливі робочі столи, які йдуть в комплекті разом зі столом для переговорів. Столи для роботи часто замовляють й віддалені співробітники, й батьки для дітей-школярів.
 • Комп’ютерний стіл – така ж важлива частина роботи для кожного співробітника. Бо зараз майже у всіх співробітників є ПК, тож даний вид столів навіть популярніше попереднього. Він має більше поличок, шухлядок і також спеціальну висувну панель для клавіатури. Нам також часто надходять замовлення на комп’ютерні столи не тільки для офісу, але й для домашнього використання.
 • Шафа-купе – це цікаві та нестандартні меблі для офісу. Такі шафи завжди дуже місткі. Вони надають додаткове місце для зберігання всіх робочих елементів, що дозволяє створити більш гармонійну обстановку для результативного робочого процесу.
 • Стелажі та полиці, які виконують таку ж функцію, як і попередній вид меблів. Єдина відмінність це те, що стелажі й полиці не мають дверей, які повністю приховують вміст меблів на відміну від шаф-купе.
 • Тумби – це зручні невеликі, але багатофункціональні складові інтер’єру, які можуть бути присутніми в будь-якій частині офісу: кабінети, гостьові, ресепшн, зал очікування і т.д. Ми робимо тумби, які завжди гармонійно вписуються в будь-які інтер’єри.
 • Стійка рецепції – це ті меблі, які є обличчям всього інтер’єру. Це перші меблі, які бачить кожний гість компанії. Стійка вже відображає престижність фірми, і в деякій мірі показує професіоналізм співробітників. Адже якщо ресепшен виглядає гідно, значить що працівники підходять до всієї роботи відповідально.

Всі перераховані типи меблів для офісу виконуються виключно з якісних матеріалів. Ми готові робити для своїх клієнтів не тільки стандартні однотонні меблі. Наші фахівці вміють виготовити варіанти будь-якої форми, кольору і з будь-якої сировини. Результати нашої роботи клієнти можуть побачити в онлайн-каталозі. Фотографії наших проектів представлені в декількох ракурсах.

Переваги меблів в офіс на замовлення від команди «Green»

Меблі для офісів Києва ми виготовляємо ще з 1999 року. Наша головна перевага – це величезний досвід, завдяки якому ми можемо робити вироби будь-якої складності. Наша команда надає широкий асортимент готових проектів в різноманітних модифікаціях. Варіанти можуть бути як в класичному дизайні, так, і виконані відповідно до сучасних тенденцій.

Якщо наші клієнти серед всіх готових варіантів не знаходять відповідного проекту, то наші фахівці надають послугу «офісні меблі на замовлення». Наш проектувальник самостійно здійснює заміри, щоб робота ідеально підходила саме для певного проекту. Ми не обмежуємо свої клієнтів в їхніх побажаннях і намагаємося максимально втілити всі побажання замовників. Дизайнери нашої команди на комп’ютері візуалізують майбутню модель меблів. Це дає можливість клієнту оцінити заздалегідь відповідність роботи. Ми створюємо меблі для офісу будь-якої складності.

Окрім краси ми також не забуваємо підбирати якісні матеріали для свого виробництва. Тому наша команда завжди впевнена в довгої експлуатації наших робіт. Ціни на меблі, які встановлені компанією «Green», завжди вигідні. Наша команда виконує замовлення вартістю до 200 000 гривень та вище. Всі замовлення можуть оплачуватися як готівкою, так  і по безготівковому.

Ми – це команда справжніх професіоналів. Ми працюємо не тільки якісно, ​​але швидко. Наша команда намагається в максимально короткі терміни надати готове замовлення. Всі наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом. Всі наші фахівці люблять те, чим займається наша команда і ретельно підходять до кожного етапу виробництва. Якщо ви хочете отримати якісну, комфортну і багатофункціональну офісні меблі, то наша команда «Green» готова допомогти вам в цьому.

Відповіді на типові запитання

Як замовити офісні меблі в Києві?

Замовити офісні меблі в Києві, як і будь-які інші, дуже просто, достатньо зателефонувати за номером +38 068 337 90 51, +38 066 796 93 46 або написати на Вайбер +38 066 780 71 25. Наш дизайнер попередньо порахує замовлення, щоб Ви відразу знали на яку ціну розраховувати і не витрачали Ваш час марно якщо наша ціна Вам не підходить. Якщо ж вартість Вам сподобається, ми зробимо заміри, намалюємо проєкт, а потім вчасно зробимо для Вас якісні меблі.

Які офісні меблі є найпопулярнішими для замовлення в 2023 році?

Найпопулярнішими офісними меблями в 2023 році серед тих, які доводилося робити нам, є меблі середнього цінового діапазону. Зовсім прості меблі вже не так часто замовляють, а елітні дуже коштовні не є нашою спеціалізацією. Найчастіше замовляють офісні меблі з ДСП, але зі стільницями столів та тумб подвійної товщини та хорошою фурнітурою.

Скільки коштує виїзд майстра для замовлення офісних меблів?

Виїзд майстра безкоштовний. Але бажано, щоб перед виїздом ми з наданої замовником інформації порахували попередню ціну на меблі в офіс на замовлення яка буде для Вас підходящою, щоб не витрачати зайво Ваш час.