Торгівельні меблі на замовлення

Відображається 1-16 з 98 результатів

Відгуки
 1. Аптечні меблі синьо-білі

  Заказчик

  Почему вы не когда не упоминаете о своих сборщиках,которые так доблестно выполняют свою работу!!!! МОЛОДЦЫ!!!

 2. Аптека біла з блакитним кольором

  Anonymous

  Спасибо, ребята! Работу сделали качественно и в срок!!! С ув. заказчик.

Торгівельні меблі на замовлення в Києві від виробника!

Аптеки, крамниці, бари, перукарні та ін.
Виробляємо меблі за Вашими можливостями з будь-яких матеріалів. Доступні ціни, висока якість і пунктуальність!

Професійне виготовлення торгових меблів

Імідж та фірмовий стиль магазину або салону грає дуже важливу роль, адже будь-яка людина робить свої перші висновки, покладаючись на емоції, отримані від побаченого. Якщо людині подобається те, що вона бачить, значить вона проведе в магазині час із задоволенням, користю і зробить покупки, а після знову повернеться туди, де їй сподобалася приємна атмосфера. Хіба не це головна мета кожного бізнесмена, організувати простір свого магазину, салону або студії таким чином, щоб там було приємно перебувати?

Дизайн – проект меблів для Вашого торгового об’єкту

Щоб створити привабливий, оригінальний інтер’єр вашого бізнес-приміщення замовляйте спеціалізовані торговельні меблі у нас і ми втілимо в життя ваші побажання в найкращому вигляді і зробимо торговельні меблі привабливими, оригінальними, якісними і багатофункціональними.

Торгівельні меблі на замовлення – це хороша можливість для підприємців, які хочуть надати своєму закладові особливого іміджу. Входячи в бар, салон краси, аптеку або в магазин, людина усвідомлено оцінює інтер’єр закладу й ще до надання послуг робить певні висновки про цей заклад. Зручне планування та правильне поєднання деталей інтер’єру завжди приваблює відвідувачів. Кожний досвідчений бізнесмен знає, що обкладинка грає велику роль в розкручуванні будь-якого закладу і є вмілим маркетинговим ходом для примноження клієнтів.

Правильний інтер’єр – запорука успішного бізнесу

Широкі незвичайні вітрини і полиці в магазинах, комфортні й нестандартні меблі в кафе або в ресторані, та інші дизайнерські «родзинки» дуже привабливі. Вони немов приманюють клієнтів. А зручне планування та приємні відтінки допомагають клієнтам повністю зосередитися на товарі та  послугах того чи іншого бізнесу.

Клієнти завжди люблять щось нове й незвичайне. Самостійно створити потрібну і цікаву атмосферу з урахуванням всіх технічних питань можуть тільки справжні професіонали своєї справи. Торгівельні меблі повинні поєднувати в собі не тільки красивий та неповторний дизайн. Даний вид меблів повинен бути функціональним та якісним. Обрані для бізнес-приміщення меблі повинні бути надійними й мати гарантію тривалого використання. Спроектувати і створити всі ці нюанси в одній роботі дуже складно. Тому бізнесмени, які хочуть створити унікальну атмосферу в своєму закладі, вдаються до послуги «виготовлення торгових меблів на замовлення».

Торгівельні меблі на замовлення від компанії «Green»

Команда «Green» вже більше 20 років займається виготовленням меблів, і в тому числі й торгових меблів. За багато років ми допомогли десяткам підприємців України облаштувати своє бізнес-приміщення. Серед усіх представників з виробництва торгових меблів ми виділяємося завдяки:

 • багаторічному досвіду роботи;
 • ідеальному поєднанню вигідної ціни та високої якості;
 • індивідуальному та ретельному підходу команди до кожного нового проекту;
 • високому професіоналізму;
 • готовності до виконання робіт будь-якої складності;
 • послуги самостійного виконання замірів нашим досвідченим проектувальником;
 • вмінню створити окремі екземпляри для готового інтер’єру;
 • вмінню облаштувати порожнє приміщення «з нуля»;
 • готовності надання остаточного результату в найкоротші терміни;
 • максимальному відповідності моделі меблів всіх побажань замовника.

За рахунок всього цього наша компанія заробила дуже хорошу репутацію та постійно отримує приємні відгуки від задоволених клієнтів.

До перерахованих переваг можна віднести також застосування спеціальної технології вузлових з’єднань, які ще додатково зміцнюються заготовленими планками й куточками. Це максимізує міцність та надійність роботи, продовжуючи їх експлуатацію на кілька років. Також варто відзначити, що всі меблі від «Green» ергономічні й не схожі на попередні проекти.

Індивідуальність для кожного клієнта

Рідко наші замовлення схожі одне на одного. І навіть якщо клієнт вибирає один з варіантів, який представлений в каталозі, то вони не завжди ідеально підходить для приміщення або клієнти вносять свої невеликі корективи в підготовлені роботи. Якщо клієнт серед всього асортименту не зміг знайти підходящий для нього варіант, то наш дизайнер-проектувальник на основі самостійно визначених розмірів і вподобань замовника створює повністю новий і неповторний проект моделі меблів.

Проектуючи нову роботу, наш фахівець не забуває враховувати загальне планування приміщення, розташування вікон та інших технічних деталей. Після попередніх розрахунків та узгодження ціни дизайнер приїде до вас на виміри. Також враховується тип діяльності бізнесу, для якого ми облаштовуємо приміщення. Наш клієнт має право обирати колір, матеріали, стиль і модифікації. А наше головне завдання зібрати всі побажання в єдину індивідуальну і якісну роботу. Ми не обмежуємо фантазію нашого замовника й підтримуємо всі його вподобання. Наша команда може давати поради, що стосуються технічної частини.

Щоб клієнт міг ще до початку виробництва оцінити майбутній результат, наш проектувальник створює модель меблів за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Така візуалізація дуже подобається нашим замовникам. Вона допомагає скорегувати проект за побажаннями клієнта, для того, щоб у подальшому не виникли неприємні ситуації. Такий підхід до роботи викликає виключно позитивні відгуки. Наші замовники завжди залишаються задоволені результатом нашої роботи.

Асортимент торгової меблів на замовлення від «Green»

За багато років роботи наша команда створювала різноманітні види торгових меблів для аптек, зоомагазинів, продуктових магазинів, SPA-салонів, ювелірних магазинів, барів, приватних клінік, кафетеріїв і т.д. Найпопулярнішими замовленнями в розділі торгових меблів є:

 • барні стійки;
 • меблі для аптек;
 • меблі для салонів краси.

 

Тому виготовлених виробів перерахованих різновидів торгових меблів в нашому онлайн-каталозі найбільше.

Меблі для аптек від «Green»

Це певний підвид торгових меблів, який призначений для викладки медикаментів та їх реалізації. Він відрізняється від інших торгових вітрин тим, що полиці та шафи мають невеликі габарити, тому що медикаменти зазвичай не бувають великих розмірів. Меблі для аптек включають в себе місце для каси, велику площу високого скління, велику кількість містких невисоких шухляд і полиць. Ми добре знайомі з усіма особливостями організації роботи аптек, тому знаємо, як правильно облаштувати приміщення аптек. Купити й отримати меблі для аптек можуть підприємці Києва та інших міст Київської області. Інвестиція в якісне облаштування – це однозначно не безглузда витрата, а перспективне вкладення в майбутню престижність бізнесу. Всі надані меблі для аптек від «Green» відповідають стандартам.

Барні стійки на замовлення

Барні стійки – це потрібна деталь інтер’єру для різних клубів, кафе та багатьох інших розважальних закладів. Кожний підприємець хоче зробити свій бар не схожим на інші, і тому клієнти придумують найрізноманітніші дизайни барних стійок. Ми завжди готові втілити всі побажання наших клієнтів. В нас можна купити барні стійки різного кольору, різної форми та конфігурації. Ми можемо створити цей вид меблів з різного матеріалу, а саме з перфорованого металу, деревно-стружкової плити (ДСП), МДФ (деревоволокнистих плит середньої щільності) і т.д. Всі використовувані в процесі роботи матеріали, в тому числі і труби, фурнітура, декоративні доповнення, високоякісні й розраховані на тривалу експлуатацію.

Наші фахівці можуть навіть створити барні стійки з нерівними поверхнями. Ми вміємо робити гнуті поверхні, які приваблюють відвідувачів своїм неординарним виглядом. Барні стійки ми обладнуємо різноманітними варіантами підсвічування. Найчастіше ця частина меблів повністю ґрунтується на запитах клієнта. Команда «Green» може навіть втілити в реальність самостійно складений замовником проект. Ми викладаємось на всі 100%, тому й результат виходить ідеальним.

Торгівельні меблі на замовлення для салонів краси та перукарень

Асортимент та модифікації, в яких можуть бути виконані меблі для салонів краси, дуже різноманітні. Наші фахівці, як завжди, повністю орієнтуються на вподобання замовника. Але при проектуванні моделі меблів не забувають враховувати виміри, розміри приміщення, загальний стиль й образ приміщення, кількість робочих місць, водопровідну систему та багато інших технічних нюансів, які потрібні для комфортної та повноцінної роботи. Робочий процес створення торгових меблів для салонів краси нелегкий. Але, незважаючи на всі складності, наша команда завжди задовольняє власників салонів краси наданими меблями.

Якщо ви відкриваєте свій бізнес й хочете зробити його максимально презентабельним, тоді вам буде потрібною наша допомога. Команда професіоналів «Green» зможе забезпечити кожного бізнесмена якісними торговельними меблями відповідно до варіантів послуг та товарів.