Офісні меблі на замовлення в Києві від виробника!

Виробляємо меблі за Вашими можливостями з будь-яких матеріалів. Доступні ціни, висока якість і пунктуальність!

Офісні меблі на замовлення в Києві

Професійне виготовлення меблів для офісу

Зовнішній вигляд офісу є обличчям компанії. Саме тому так важливо з серйозністю підійти до оформлення дизайну і підбору меблів для свого офісу. Зручні, комфортні меблі плідно впливають на процес роботи. Керівники, які з увагою ставляться до створення комфортної, привабливої і гармонійної обстановки в офісі, завжди отримують позитивний відгук і спостерігають плідну динаміку розвитку.

Дизайн - проект меблів для офісу

Наша компанія працює в Києві, заснована в 1999 році. Ми займаємося виробництвом високоякісних меблів на замовлення для офісу і для дому. Якщо ви переїхали в нове приміщення і бажаєте оформити простір високоякісними, красивими і багатофункціональними меблями, тоді ми до ваших послуг. Меблі GREEN може доповнити вже існуючий інтер'єр або розробити повноцінний комплект меблів для офісу "з нуля". При розробці проекту ми враховуємо всі особливості планування приміщення і побажання замовника.

 
uslugi1-ua
uslugi2-ua
uslugi3-ua
uslugi4-ua
Нове на сайті

Виробництво офісних меблів на замовлення в Києві
Кожне підприємство, за своїми можливостями, намагається облаштувати свій офіс комфортними, якісними, сучасними і багатофункціональними меблями. Крім ремонту, комунікацій, крісел-стільців, будь-якої компанії потрібні корпусні меблі. Кращим варіантом придбання меблів в офіс є офісні меблі на замовлення. Київ, звичайно, надає масу можливостей придбати готові меблі в магазинах. Але стандартні меблі не означає ⎼ ідеальні. Тільки меблі, створені на замовлення можуть ідеально вписатися і доповнити всі особливості і приховати недоліки того чи іншого приміщення. Крім того, ланки готових меблів завжди пропонуються в набагато меншому асортименті кольору (декору) матеріалу, ніж офісні меблі під замовлення.

При плануванні офісу, буває, виникають нестандартні ситуації, коли десь розміщена ніша, десь батарея. І в цьому випадку саме виробник офісних меблів на замовлення зможе правильно і красиво зорганізувати простір, враховуючи всі особливості приміщення.

Офісні меблі - один із пріоритетних напрямків нашої роботи.

Якщо ви живете в Києві і маєте намір купити офісні меблі, зроблені під замовлення, тоді наша компанія завжди до ваших послуг. Ми з радістю виготовимо для вас якісні меблі для офісу або стильні і функціональні меблі для кабінету.

Дизайн-проект меблів для офісу
Наш дизайнер-проектувальник готовий приїхати до вас в офіс і зробити всі виміри, щоб розробити для вас дизайн-проект. Завдяки цій функції, ви можете візуалізувати те, як все буде виглядати в майбутньому, підкоригувати всі деталі і довести замовлення до ідеалу. Ми враховуємо всі особливості планування, розташування ніш, дверей. Меблі нашого виробництва ідеально впишуться в інтер'єр.


Різновиди меблів в офіс:

Робочий стіл.
Комп'ютерний стіл.
Шафа купе.
Стелаж.
Тумби.
Полички.
Стійка рецепції.
Офісний стіл є найважливішим елементом ділової обстановки. Він може бути квадратним, прямокутним, овальним, але неодмінно достатньо великим, щоб давати свободу розміщення важливих документів і необхідних речей. Меблі для кабінету керівника завжди мають на увазі функціональний офісний стіл та стіл для перемовин, за яким можна зручно розмістити всіх ділових партнерів.

Замовити якісні меблі для офісу у виробника Меблі GREEN
У нашої фірми протягом всієї її історії (з 1999-го року) одним з основних напрямків були офісні меблі під замовлення. Ми піклуємося про створення правильного іміджу ділової компанії, а також можемо допомогти відкоригувати дизайнерське рішення в плані оформлення кабінету керівника, співробітника, конференц-зали або приймальні. Мало купити офісні меблі. Важливо подбати про їх відповідність призначенню і потрібної функціональності.

Офісні меблі на замовлення, що випускається нашою компанією, будуть виготовлені з урахуванням їх розміщення в конкретному приміщенні. Наш співробітник обов'язково простежить, щоб на столи світло падало з правильного боку, а при розміщенні столів і стільців залишалося достатнє місце для вільного проходу. Також доставка офісних меблів на місце має на увазі її складання і установку, прикручування полиць і шаф для додаткової стійкості.

На нашому сайті ви можете побачити великий каталог виконаних нами робіт. Дивіться приклади зібраних нами офісів. Великі і маленькі приміщення, робочі відділи та кабінети керівника - напевно ви придумаєте щось своє, додаючи родзинку в можливі варіанти меблювання свого офісу.

Меблі під замовлення дозволить прикрити труби, які стирчать, або дроти та інші вади приміщення, можна встановити панелі, вбудувати меблі в нішу або змонтувати навісні полиці, та ін.

 

Головні переваги меблів на замовлення
Перевага офісних меблів на замовлення в тому, що ви отримуєте якість фабричних брендових меблів, і при цьому отримуєте додатково величезний вибір варіантів їх оформлення, матеріалів і загального дизайну меблювання. Також плюсом є те, що можна врахувати індивідуальні параметри приміщення, в якому планується розміщувати офісні меблі.

Не останню справу відіграють і потреби майбутніх співробітників, які складно задовольнити, купуючи дорогі фабричні меблі. Дизайнер, напевне, зрадіє більш широкій стільниці, на якій вільно розмістяться сканер і планшет, а бухгалтеру зручніше буде обзавестися додатковою полицею для принтера. Всі індивідуальні риси, які надаються офісним меблям при виготовленні на замовлення, йдуть в якості бонусу і не вимагають додаткової оплати за "нестандарт".

Офісні меблі на замовлення ⎼ елемент вашого фірмового стилю
Київ є місцем розташування головних офісів багатьох національних і представництв міжнародних корпорацій. Багато хто має свій, розроблений дизайнерами і маркетологами, фірмовий стиль, який диктує фірмову колірну формулу, а часто і тип матеріалів (метал і пластик ⎼ динамічний стиль, або дерево ⎼ консервативний). Ясно, що фірмовий стиль ніколи не може бути реалізований на основі стандартних меблів, бо свій фірмовий стиль компанія розробляє якраз для того, щоб виділитися з маси стандартів. І, нарешті, в облаштуванні офісів є завдання, які може вирішити тільки офісні меблі на замовлення.
Ви можете оцінити багато наших робіт за матеріалами цього сайту ⎼ у відповідному розділі є багато якісних фотографій офісів з різних ракурсів. Ми сподіваємося, що наші офісні меблі, створені на замовлення в Києві допоможуть зробити нашу столицю ще комфортнішою для підприємців і бізнесменів.

П'ять причин, чому варто замовити меблі для офісу саме у нас?
1. Меблі для офісу вже протягом багатьох років виготовляються фахівцями нашої компанії, які на практиці відстежують всі нові тенденції, виробляючи меблі для офісу.
2. Ми працюємо в Києві і готові надавати послуги всім, хто живе в столиці і передмісті. Наша продукція має ідеальне поєднання ціни та якості, тому ви можете зробити замовлення недорого, за найдоступнішими цінами в Києві.
3. Кожний співробітник нашої компанії є професіоналом своєї справи. Ми дуже цінуємо свою репутацію, стежимо за всіма тенденціями і технологіями, активно застосовуючи в своєму виробництві. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, а це значить, що меблі для офісу нашого виробництва прослужить довго і вірно.
4. Офісні меблі виробляється нами на замовлення швидко і точно за наданими параметрами. На відміну від великих виробників з конвеєрним виробництвом, нам не потрібно перебудовувати виробничі потужності для випуску серії офісних меблів заданого типу. Стандартні моделі і креслення - не принципові для нас. Все, що має значення, коли ми робимо меблі для офісу - це вимоги замовника щодо матеріалів і розмірів, відповідної якість і витриманості меблів в єдиному стилі.
5. Ми в змозі впоратися із замовленням до 200 000 гривен в стислі терміни, а оплату прийняти зручним вам способом: по безналу або готівкою.

Уточнити вартість
Узнать стоимость