Дитячі меблі на замовлення Green меблі Київ
Каталог дитячих, зроблених нами на замовлення в Києві! Оцінюйте наші справи, а не рекламні слова!

Виробництво дитячих меблів на замовлення в Києві за доступними цінами


Дитячі меблі на замовлення в Києві

Виготовлення дитячих меблів за індивідуальним дизайн-проекту

Наша компанія надає унікальну можливість створити щось особливе і оригінальне. Ми не працюємо за шаблоном і ніколи не обмежуємо замовника. Наш професійний дизайнер-проектувальник працює з нами більше 12 років. Він готовий приїхати до вас додому і зробити заміри, щоб у вас на очах розробити в спеціальній комп'ютерній програмі проект майбутньої дитячих меблів. Ви зможете візуалізувати і скорегувати своє замовлення, довести його до ідеалу і ми допоможемо вам в цьому.

Наш майстер враховує всі особливості приміщення, стін, ніш і дверей, щоб створити особливу дитячі меблі для вас і вашої дитини. Ми працюємо з найрізноманітнішими матеріалами, що дозволяє нам задовольняти побажання замовника з будь-яким бюджетом.

Оцінюйте наші справи, а не рекламні слова!

uslugi1-ua
uslugi2-ua
uslugi3-ua
uslugi4-ua
Нове на сайті

Дитячі меблі на замовлення для прекрасних дівчат і слухняних хлопчиків

Дитячий сміх і щастя в сяючих очах ⎼ за ці емоції можна все віддати. Правда? Для кожної дитини її особистий куточок або ще краще кімната відіграє важливу роль. Затишне ліжко, письмовий стіл та шафа ⎼ це особистий простір, який дозволяє дитині відчувати себе особливою, коханою, щасливою. Подбайте про свою дитину, купіть для неї дитячі меблі на замовлення, щоб її дитинство проходило в затишній, комфортній, приємній атмосфері, наповненій гармонією і теплом вашої любові.

Наша компанія протягом багатьох років створює дитячі меблі під замовлення, перетворюючи простір дитячої кімнати в справжню казку, затишне гніздечко для дитини. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, розробляємо ексклюзивний дизайн, відповідно до Ваших переваг, бачення і побажань.

Меблі Green ⎼ виробляємо дитячі меблі за вашим можливостям з будь-яких матеріалів

Щасливе дитинство для дитини починається з моменту, коли батьки нарешті виділяють своєму чаду персональну кімнату. Красиво обладнана дитяча приносить радість не тільки дитині, а й батькам, які насолоджуються становленням, щастям і самостійністю свого сина або дочки.

Ми переконані, що меблі для дитячої кімнати повинні бути практичними, місткими, функціональними і компактними, щоб не захаращувати приміщення, зберігаючи простір і гармонію. Ми завжди з підвищеною уважністю ставимося до кожного замовлення, щоб замовлення вийшло бездоганним і не розчарувло дитяче серце та надії дорослих. Для нас репутація є не просто красивим словом, а великою цінністю й гідністю.

Практично всі батьки для своїх дітей прагнуть купити дитячі меблі хорошої якості. Надійні дизайнерські дитячі меблі на замовлення в Києві - це наш профіль роботи. Якщо ви опинилися в цьому розділі сайту, означає, що вас цікавлять дитячі меблі, ціна на них і найбільш підходящі варіанти оформлення. Щоб більш повно мати уявлення про наші можливості, на сторінці вказані назви комплектів, самі меблі та фотозвіти, які допоможуть вам оцінити наші майстерність, багатогранність і професіоналізм.

Особливості дитячих меблів на замовлення: що вибрати?

Меблі для дитячої кімнати відрізняється від "дорослих" гарнітурів тим, що їм притаманне певне розмаїття. Якщо звичний стандартний стиль меблів витриманий відповідно до певних правил, то дитячі меблі нехтують загальновстановленими канонами. Меблі для дітей наш дизайнер проектує завжди по-різному. Можна купити дитячі меблі і обставити кімнату так, що вона буде схожа на кабінет, будуар, спальню або затишну міні-вітальню. Меблі для дітей можуть бути витримані в пастельних рожево-зелених тонах з деталями у вигляді героїв мультфільму або кумедних тваринок. Дитячі меблі для дівчаток можуть бути прикрашені героями казки про прекрасну принцесу, а дитячі меблі для хлопчика буде цікавою в стилі загадкових джунглів.
Варто подумати і про майбутнє. Можливо, маленька людина вже доволі серйозний для своїх років, і їй будуть імпонувати дитячі меблі, які максимально наближені до стриманого ділового мінімалістичному стилю.

Для серйозного і діяльного хлопчаки підійдуть дитячі меблі, виготовлені "на виріст". Це риси, які зберігають функціональність меблювання і одночасно позбавлені тих ознак і декорів, які робили б стиль кімнати надмірно дитячим. Дитячі меблі на замовлення в подібному стилі є найбільш практичним вибором. В такому випадку кімната буде ідеально підходити швидше для учня або студента, а не тільки для маленького домочадця.

На нашому сайті ви можете побачити велику колекцію реалізованих за індивідуальним проектом дитячих спалень, кімнат або куточків. Наші вироби відрізняються практичністю, зносостійкість, красою і комфортністю. Дитячі меблі на замовлення, які проектується з урахуванням вікових переваг дитини, що швидко дорослішає, подобається всім хлопцям. Завжди можна використовувати дизайнерські рішення в декоруванні на базі меблів для дітей, виконаних в нейтральному ключі. Виготовлені нами молодіжні та дитячі меблі на замовлення об'єднані в одному розділі дитячих меблів.

Ціни на виготовлення дитячих меблів на замовлення

Дитячі меблі, ціна на які може варіюватися в залежності від наявності нестандартних елементів і нетривіальних рішень, а також декору поверхонь, завжди підбирається тільки після аналізу конкретного планування кімнати і необхідного набору меблевих елементів. Ця частина проекту цілком покладається на батьків або дизайнера - доручити подібну роботу маленьким дітям не можна з огляду на їх недосвідченість. Однак варто прислухатися до їхніх побажань, щоб при розстановці меблів створити дитині максимальний комфорт.

Ми виготовляємо безпечні дитячі меблі

В процесі розробки дитячих меблів, ми в першу чергу турбуємося про безпеку і комфорт дитини. Гострі кути виключаються вже на етапі проекту: дитина може ненавмисно отримати травму або боляче забитися об виступаючі грані. Потім важлива функціональність кожного предмета. Дитячі меблі з шафою-купе - ідеальне рішення, яке допоможе позбутися відчуття захаращення дрібними предметами, тепер охайно прихованими за розсувними дверима. Важливо врахувати наявність достатньої кількості висувних містких шухляд. Стіл, ліжко, тумбочки - все є корисною площею, яку варто використовувати як можна більш ергономічно.

Дитячі меблі під замовлення, виготовлені в нашій компанії, розраховані на те, що дитина може вирішити виконати непередбачувані речі. Застрибнути на стіл, щоб дістати з шафи книгу, підтягнутися на полиці, щоб дістатися до потрібного предмета, спертися про вузьку шафу, яка може впасти. Безпека наших меблів для дитини полягає в тому, що всі предмети надійно закріплені на своїх місцях, а отже, знижують ризик випадкового отримання травми. Дитячі меблі нашого виробництва - ідеальний варіант для обставлення кімнати непосидючої дитини, які здатна витримати будь-які агресивні витівки з боку активного чада.

Чому варто замовити і купити дитячі меблі у нас?

Ми професіонали з багаторічним досвідом роботи і великою любов'ю до своєї справи.
Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Ми готові виконати найпростіше замовлення, яке буде коштувати недорого, а також втілити в життя грандіозний проект преміум класу.
Ми не боїмося важких завдань і завжди виправдовуємо надії найсуворіших і досвідчених розкішшю клієнтів.
Наші ціни значно нижче, ніж у конкурентів, при цьому ми завжди забезпечуємо високу якість.
Ми готові похвалитися великою колекцією виконаних робіт, які представлені на нашому сайті.
Ми вміємо слухати і чути побажання клієнта і втілювати їх в життя.
Ми завжди виконуємо домовленості і віддаємо роботу в обумовлені терміни, без затримок, виправдань і помилок.
Ми забезпечуємо кожному клієнту високу якість, лояльність і пунктуальність!

Каталог дитячих, зроблених нами на замовлення в Києві

Дитяча кімната ⎼ це місце, де дитина проводить багато часу, де відбувається становлення її особистості, місце де вона відпочиває, грає, мріє. Дуже важливо серйозно підійти до вибору дитячих меблів, щоб створити для дитини комфортні умови для розвитку і зростання, для творчості і її емоційного становлення. Діти, які ростуть в комфортній, мирній, красивій обстановці домагаються великих успіхів і радують батьків.
У нашому каталозі ви можете знайти й подивитися сотні варіантів виконаних дитячих меблів за індивідуальним розміром і перевагами. Ви можете виділити для себе деталі або моделі, які сподобалися вам найбільше і ми допоможемо вам розробити ідеальну дитячу для вашої дитини.

У Києві існує безліч фірм і організацій, які надають послуги з виготовлення дитячих меблів. Але ми відрізняємося від них усіх тим, що ставимося до кожного замовлення не як до роботи, а як до творчого процесу. Щоразу ми прагнемо створити щось особливе, щоб наш клієнт в результаті отримав навіть більше, ніж він міг очікувати.

Вибираючи між тим, щоб замовити індивідуальний проект або купити вже готові меблі, ми звичайно ж радимо перший варіант. Коли ви замовляєте меблі на замовлення у нас, ми підлаштовуємо всі параметри меблів під ваш простір відповідно до ваших смаків і побажань. Якщо замовляти вже готові меблі, вони може не вписатися і виглядати не гармонійно. Погодьтеся, одяг, пошитий за вашим індивідуальними розмірами завжди виграє. Та ж ситуація і з меблями.

Кожен дбайливий батько мріє, щоб у його дитини були якісні, красива дитячі меблі. Саме меблі під замовлення дозволяють найкращим чином врахувати і оптимізувати всі параметри ⎼ тип і колір матеріалів, форму, кількість меблів в гарнітурі, і ціну. Індивідуальне замовлення меблів дозволяє зробити повністю однаковими за стилем і матеріалами різні частини гарнітура. Або навіть доповнити вже наявний гарнітур новим виробом.

Уточнити вартість
Узнать стоимость