Торгівельні меблі на замовлення в Києві від виробника!

Аптеки, крамниці, бари, перукарні та ін.
Виробляємо меблі за Вашими можливостями з будь-яких матеріалів. Доступні ціни, висока якість і пунктуальність!

Торгові меблі на замовлення в Києві

Професійне виготовлення торгових меблів

Імідж та фірмовий стиль магазину або салону грає дуже важливу роль, адже будь-яка людина робить свої перші висновки, покладаючись на емоції, отримані від побаченого. Якщо людині подобається те, що вона бачить, значить вона проведе в магазині час із задоволенням, користю і зробить покупки, а після знову повернеться туди, де їй сподобалася приємна атмосфера. Хіба не це головна мета кожного бізнесмена, організувати простір свого магазину, салону або студії таким чином, щоб там було приємно перебувати?

Дизайн - проект меблів для Вашого торгового об'єкту

Щоб створити привабливий, оригінальний інтер'єр вашого бізнес-приміщення замовляйте спеціалізовані торговельні меблі у нас і ми втілимо в життя ваші побажання в найкращому вигляді і зробимо торговельні меблі привабливими, оригінальними, якісними і багатофункціональними.

 
uslugi1-ua
uslugi2-ua
uslugi3-ua
uslugi4-ua
Нове на сайті

Актуальність торгових меблів під замовлення
Торгівельні меблі необхідні в будь-якій підприємницькій справі, пов'язаній з реалізацією продукції. Якщо є товар, значить, потрібне місце для його належного зберігання. Торгові стелажі і торгові вітрини підходять для цих цілей як найкраще. Меблі для магазинів допоможуть передставити асортимент в найвигіднішому світлі: сучасні торгові вітрини з освітленням дозволяють роздивитися товар і прийняти рішення про його купівлю. Вітрини для магазинів в більшості своїй специфічні. Ці торгові меблі підбираються в залежності від профілю торгового підприємства. Але в будь-якому випадку, бізнес-меблі повинні бути міцними, зносостійкими і відповідати зовнішнім виглядом пропонованого товару.

Чому вам варто звернутися саме до нас?
Наша компанія працює на ринку з 1999 року, а це означає, що ми володіємо багаторічним досвідом, маємо величезну базу виконаних робіт меблів на замовлення і вміємо знаходити підхід до будь-якого клієнта і будь-якого замовлення. Ми працюємо в Києві і готові надавати свої професійні послуги всім, хто живе в столиці і передмісті.Коли ми виготовляємо торгові меблі на замовлення для магазинів, то завжди застосовуємо спеціальну технологію вузлових з'єднань. Горизонтальні деталі кладуться на стоєві зверху, а не між ними. Для додання додаткової міцності меблі на замовлення для магазинів в Києві зміцнюється в вузлових місцях спеціальними планками і куточками. А іноді потрібно застосування кухонних стільниць. Нашим майстрам відомі всі звичні ергономічні форми виробів і встановлені на бізнес-меблі стандарти, тому спільна робота з замовником йде грамотно і конструктивно. Ми допоможемо оптимально розташувати всі торгові стелажі в залі та інші бізнес-меблі в магазині, розробивши індивідуальний проект під певне приміщення з урахуванням специфіки діяльності вашого підприємства і демонстрованого товару.

Головні переваги нашої компанії:

Багаторічний досвід виробництва торгових меблів на замовлення в Києві.
Ідеальне поєднання ціни та якості.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Виконання роботи в терміни, без затримок.
Професійний, творчий підхід до розробки дизайну і моделі торгових меблів на замовлення.
Ми можемо доповнити вже створений інтер'єр приміщення, або створити комплект меблів на замовлення "з нуля".

Дизайн-проект торгових меблів на замовлення
Кожне приміщення має свої переваги і недоліки, особливості. Купуючи торгові меблі на замовлення, ви можете бути впевнені, що все буде виглядати бездоганно. Головна місія меблів, створених на замовлення ⎼ наповнити приміщення гармонією і красою.

Як розробляється торгові меблі під замовлення?
Наш дизайнер проектувальник приїжджає на об'єкт і знімає всі необхідні виміри, враховуючи особливості планування, розташування дверей, вікон, ніш, дефектів та інших важливих нюансів. Після цієї процедури він разом з замовником обговорює всі деталі і розробляє в комп'ютерній програмі превью майбутнього комплекту меблів. Завдяки цій функції клієнт може візуалізувати ⎼ як все буде виглядати в результаті, і може врахувати і скорегувати всі деталі, щоб в результаті все вийшло бездоганно.

Торгівельні меблі для аптек
Торгівельні меблі на замовлення для аптеки по суті, такі ж, як і в магазині, але має трохи інші параметри. З огляду на те, що фармацевтичні препарати в основному невеликого розміру, то потрібно безліч міцних висувних шухлядок для їх сортування і зберігання. Запити на гарні меблі аптека висуває такі: прилавки повинні мати високе скління, а отже, буде потрібна особлива конструкція місця для каси. З огляду на досвід в меблюванню аптек, ми знаємо всі особливості організації процесу реалізації, викладки і зберігання товару. Меблі аптека має таким чином, щоб передні прилавки не затуляли торгові стелажі ззаду. Грамотно зорганізоване підсвічування не сліпить і разом з тим ясно висвітлює розкладений товар. Місце для фармацевта теж вимагає особливого облаштування, нюанси якого ми теж враховуємо і застосовуємо на ділі, розробляючи і створюючи торгові меблі під замовлення. Меблі для аптек були виготовлені і поставлені нами в різні міста Київської області. Замовники, які працювали з нами одного разу, при розширенні мережі аптек, обов'язково звертаються до нас знову.

Торгівельні меблі для перукарні та салону краси
Торгові меблі під замовлення для перукарні виготовляється здебільшого індивідуально після уважного узгодження з замовником. Різноманітність перукарневих меблів дійсно дає свободу фантазії дизайнера. Торгівельні меблі для салонів краси практично завжди робляться на замовлення: готові рішення часто знайти дуже важко, а наявні варіанти просто не влаштовують. Обстановка в салоні повинна підлаштовуватися під умови обраного приміщення, штату співробітників, кількості робочих місць, місць розташування каналізації і водопроводу. Навіть звичайні раковини-мийки ставлять складну задачу: розмістити по одній мийці на кожне робоче місце або користуватися загальною раковиною. Також буде стояти завдання розміщення необхідних меблів для перукарні і всіх співробітників: від чого доведеться відмовитися і заради якої вигоди. Прорахувати такі моменти доволі складно для підприємця, який відкриває свою перукарню. І головне, звичайно ж, геометрія приміщення і план меблювання. Наші майстри зможуть правильно розташувати всі потрібні елементи, подбавши про належну герметизацію, щоб захистити торгові меблі, виконані під замовлення від розбухання. Незалежно від матеріалів і їх специфіки, ми завжди надамо кваліфіковану допомогу замовнику в процесі встановлення.

Барна стійка, як елемент торгових меблів під замовлення
Купити барну стійку необхідної конфігурації так само складно, як і меблі для салонів краси. Якщо ви замовите барну стійку у нас, то вона буде виготовлена суворо за параметрами приміщення, а також вдало вписуватися в проект меблювання кафе чи ресторану. Розглядаючи барні стійки, фото яких є у нас в каталозі, можна помітити, що стандарти встановлені тільки на висоту робочої поверхні і оптимальну для бармена і відвідувачів глибину. Форма, матеріал стільниці, оформлення, підсвічування і інші деталі торгових меблів на замовлення можуть бути абсолютно будь-якими. Ми можемо виготовити навіть ті барні стійки, фото яких покаже нам наш клієнт.

Наші майстри працюють з будь-яким меблевим матеріалом: стільницями, МДФ, ДСП, перфорованим металом і акрилом. Гнуті поверхні теж нам по силах: ми зможемо зігнути навіть ДСП на великому радіусі. Для виготовлення торгових меблів під замовлення ми можемо застосовувати безліч варіантів підсвічування. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісну фурнітуру, труби, декоративні деталі на клейовий основі та інше.
Хочете виконати меблювання свого кафе чи ресторану в одному дизайнерському ключі? Приходьте до нас зі своїм проектом, і ми допоможемо вам правильно зорганізувати і меблювати простір вашого закладу.

Уточнити вартість
Узнать стоимость