Статті та поради

На цьому сайті є не лише яскраві фото, але й цікаві статті, написані для людей. Якщо ви плануєте ремонт оселі або придбання меблів, ці статті можуть стати Вам дуже в нагоді.

Отримати консультацію

Корисні поради при виборі шафи-купе

Порада 1.   Вартість шафи-купе   багато в чому залежить від   системи   розсувних дверей. Тому рішення, яка у Вашій шафі буде   система, вимагає при виборі шафи-купе   на особливу увагу. Різні   системи   розсувних дверей уже сильно розрізняються за ціною, подекуди в рази. При цьому функціонально ці   системи   можуть бути практично однакові. Дуже багато в ціні залежить від імені фірми-виробника   систем. Найбільш відомі і старі, брендові   системи   в більшій мірі перевірені часом і вселяють більше довіри. Проте, що   стосується профілів і роликів, то вони всі приблизно однакової якості, бо відверта халтура зникла з ринку ще багато років тому. Працівники нашої фірми можуть встановити на виготовлену для Вас шафу будь-яку   систему   за Вашим вибором, попередньо проконсультувавши Вас.

Порада 2. Якщо шафа-купе   знаходиться у вузькому або тісному приміщенні, наприклад, в коридорі, ми рекомендуємо використовувати в   дверях   дзеркала. У шафах-купе   дзеркала не тільки виконують свою безпосередню функцію, даючи людині подивитися на себе, а й здорово розширюють простір, створюючи відчуття простору навіть у вузькому коридорі. Крім того, велике дзеркало робить простір помітно світліше, що особливо актуально в квартирах   в темних   коридорах, в яких практично ніколи не буває вікон.

Порада 3.   Не варто робити відстань між полицями більше 30-40 см. Такої відстані вистачить для того, щоб скласти речі, але якщо зробити відстань більше, то будуть занадто високі стопки і в них будете плутатися. Якщо глибина шафи велика, то може мати сенс зробити відстань між полицями побільше, щоб мати кращий доступ вглиб. Зазвичай я рекомендую робити відстань між полицями в 32 см. Це взагалі-то прийнята відстань для офісів, під стандартний сегрегатор. Однак, при такій відстані на полицю стане і трилітровий бутель, і книга, і папка, а хто з нас може точно сказати, що йому заманеться поставити на цю полицю через деякий час?

Порада 4.   Одним з важливих факторів, що визначають якість шафи-купе   (як і будь-яких інших меблів), є   крайка. Від того, яким чином і яким матеріалом заклеєні краї меблевих деталей, залежить як зовнішній вигляд, так і довговічність. Питання в тому, наскільки легко пошкодити або відколупати крайкування. У цьому плані найкращим варіантом виглядає   крайка   ПХВ 2 мм або 0,6 мм завтовшки.

Порада 5.   заздалегідь продумайте, де і що в шафі буде зберігатися. Це можуть бути костюми і білизна, взуття, а можна туди поселити пилосос, створити нішу для швабри або тростини, і таке інше. Не варто забувати про різні пристрої накшталт висувних корзин, прищіпок для краваток, ліфтів, і іншого, чого вигадано безліч. В облаштуванні шафи-купе, як і в багатьох інших справах – планування і ще раз планування.

Порада 6.   Якщо глибина шафи менше 60 см, то для плечиків використовується не звичайна штанга, а спеціальна штука, ми її називаємо “тромбон”. Ця штука дозволяє вішати тремпеля в площині   двері. Це незручно, цього варто уникати. Постарайтеся по можливості   зробити шафу належної глибини (понад 60 см), або зробити її з полицями, без плечиків, знайшовши для плечиків більш належне місце.

Порада 7.   Критично оцініть стіни приміщення. Справа в тому, що   стінки   шафи завжди рівні, а якщо рівну   стінку   поставити до неровної стіні, то ця сама нерівність стане дуже навіть видимою. Іноді доводиться навіть робити щось на зразок шалівки. Але краще просто відсунути шафу від кривої стіни, поставивши там наприклад тумбу або комод. У разі, якщо нерівна стеля, то треба залишити зазор між шафою і стелею трохи більше, щоб шафа не підкреслювала вади приміщення.   Якщо ж стіни рівні, то варто задуматися про   вбудованому   шафу – це модно.

Порада 8.   Якщо у Вас світлі стіни, то намагайтеся вибирати   колір ДСП шафи більш темний. Якщо стіни темні, то шафу краще робити світлішою. І не слід підбирати матеріал для шафи точно в колір стінам! Ну хіба що в тон вхідних дверей. Повинен бути контраст зі стінами, інакше меблі втрачються і виглядють блякло. Не потрібно боятися, що темна шафа  затемнить кімнату – у шафи основна площа – це   двері. Зробіть їх дзеркальними, а бічні стінки не так вже й великі, нехай будуть темними!

Порада 9.   В разі, якщо місця по глибині не вистачає , але дуже потрібно, можна використовувати систему купе BRAUN Classic. Ця система дозволяє зробити двері-купе, які забирають по глибині шафи всього 45 мм замість звичайних 100 мм! Звичайно, є і недолік – такі двері менш жорсткі, вони трохи”гуляють”, в порівнянні зі звичайними. Ось приклад, як виглядає така система: приклад системи BRAUN Classic

4.7/5 - (8 відгуків)